رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۲ شعبان ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 18 April
 • به مناسبت دهه مبارک فجر در آئینی از پهلوانان زورخانه‌ایی وآتشنشانان استان در زورخانه عمادی ساری تجلیل شد.

  به گزارش عصرساری،روح‌الله سوادکوهی در آئین تجلیل از پهلوانان مازندرانی که امروز در زورخانه مرحوم عمادی ساری برگزار شد، گفت: این همایش تجلیل از قهرمانان زورخانه‌ای و تقدیر از آتشنشان برتر استان است.

  وی با اشاره به اهمیت جایگاه آتش‌نشانان در جامعه، گفت: فداکاری متعهدانه آتش‌نشانان در خدمت به حادثه دیدگان در تاریخ قهرمانان ایران‌زمین باقی خواهد ماند.

  رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای ساری بابیان اینکه که در این ورزش آموزه‌های انسانی به‌طور فراوان موج می‌زند، افزود: ازجمله صفات اخلاقی این ورزش، دین‌داری، روح عرفانی، طراوت روحانی، خیرخواهی، صلح‌طلبی، تواضع، ادب و احترام، عفو و گذشت، سخاوت، صداقت، فداکاری، امانت‌داری، حیا و پاک‌دامنی، انصاف و بردباری، دستگیری افتادگان، یاری مظلوم، مبارزه با ظالم و میهن‌دوستی است.

  سوادکوهی قهرمانی اخیر جابر صادق زاده اشاره کرد و افزود:  جهان‌پهلوان جابر صادق زاده به خاطر کسب چهارمین بازوبند پهلوانی افتخاری جاویدان برای ورزش استان است.

  از نکات قابل‌توجه این مراسم اجرای ورزش زورخانه‌ای به میانداری پهلوان جابر صادق زاده و با حضور نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی دکتر یوسف نژاد و دلیری ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری بود.

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار