رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 19 December
 • رئیس نظام‌مهندسی ساختمان مازندران، گفت: در جهت پیشرفت و آبادانی استان ، تمهیداتی در خصوص بهره‌گیری از پتانسیل نظام‌مهندسی در رونق بافت فرسوده با همکاری وزارت راه و شهرسازی ، استانداری و شهرداری‌ها باید لحاظ شود .

  به گزارش عصرساری، سیف‌الله علی‌نیا صبح امروز در نشست مشترک با شهردار قائم‌شهر در محل سازمان نظام‌مهندسی استان مازندران با تأکید بر تعامل این سازمان با شهرداری‌ها ، گفت: عموم شهرداران عضو مجموعه سازمان نظام‌مهندسی هستند و هدف این سازمان همسویی و همگرایی با شهرداری‌های استان در جهت  خدمت‌رسانی و جلب رضایت مردم و جامعه است .

  وی با اشاره بر اقساطی شدن تعرفه خدمات مهندسی، اظهار کرد: باید با بررسی همه‌جانبه این موضوع، ضمانت‌هایی جهت پرداخت حق‌وحقوق کامل مالکان به  مهندسان لحاظ شود و این موضوع نیازمند گروه کارشناسی و بررسی حقوقی است تا پرداخت حق‌الزحمه مهندسین تا انتهای کار تماماً پرداخت شود.

  رئیس نظام‌مهندسی ساختمان مازندران، بابیان اینکه برنامه‌ریزی جهت برگزاری نشست با شهرداری‌های شهرهای استان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: در جهت پیشرفت و آبادانی استان ، تمهیداتی در خصوص بهره‌گیری از پتانسیل نظام‌مهندسی در رونق بافت فرسوده با همکاری وزارت راه و شهرسازی ، استانداری و شهرداری‌ها باید لحاظ شود .

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار