رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


 • چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷
 • الأربعاء ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۰
 • 2018 Wednesday 19 December
 • مدیر مدرسه علمیه امام علی (ع) ساری:

  امام خمینی(ره) اهل معامله با هیچ قدرتی نبود

  مدیر مدرسه علمیه امام علی (ع) ساری با اشاره به سیره و روش حضرت امام خمینی (ره) تصریح کرد: مسئولان به بهانه رابطه با دنیا بسیاری از ارزش‌ها را فراموش کرده‌اند درحالی‌که حضرت امام تکلیف خدا را انجام می‌داد و در این راه با هیچ‌کس معامله نکرد.

  به گزارش عصرساری، حجت‌الاسلام محمدصادق سلیمانی صبح امروز در جمع طلاب حوزه علمیه امام علی (ع) و به مناسبت ایام‌الله دهه فجر، با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ایران، گفت: رژیم طاغوت تابع محض غرب بود و نگاهی به ملت نداشت اما جمهوری اسلامی ایران، رفع محرومیت، افزایش خدمات اجتماعی و رفاه عمومی را در رأس برنامه‌های خود قرارداد.

  وی امام خمینی (ره) را نماد ظلم‌ستیزی دانست و گفت: نمی‌توان به‌هیچ‌عنوان برای اندیشه‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی تاریخ‌مصرف در نظر گرفت، چون تفکرات و اندیشه‌های ایشان بر محور قرآن و سنت پیامبران الهی بود.

  مدیر مدرسه علمیه امام علی (ع) ساری ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی را از مهم‌ترین برکات انقلاب اعلام کرد و افزود: امام راحل با آغاز انقلاب اسلامی، معنویت را در جامعه ایرانی گسترش داد.

  سلیمانی با اشاره به سیره و روش حضرت امام خمینی (ره) تصریح کرد: مسئولان به بهانه رابطه با دنیا بسیاری از ارزش‌ها را فراموش کرده‌اند درحالی‌که حضرت امام (ره) تکلیف خدا را انجام می‌داد و در این راه با هیچ‌کس معامله نکرد.

  وی به کینه‌توزی دشمنان انقلاب اسلامی بعد از گذشت 4 دهه اشاره کرد و افزود: باوجود همه مشکلات و سختی‌های موجود ملت ایران باصلابت و مقتدرانه درصحنه هستند و دشمنان بدانند استقلال، خودكفایی بیشتر و مصمم‌تر شدن در مبارزه با ظالمان نتیجه تحریم‌ها است.

  مدیر مدرسه علمیه امام علی (ع) ساری با اشاره به حضور مردم و طلاب در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی بار دیگر با این حضور عظیم خود، اتحاد و همبستگی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار