رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 February
 • فرمانده قرارگاه عملیاتی منطقه‌ای غدیر سپاه:

  راهپیمایی 22بهمن نشانگر پایبندی ملت با آرمان‌های انقلاب است

  فرمانده قرارگاه غدیر سپاه با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن 96 دنیا را شگفت‌زده خواهد کرد و آحاد ملت حماسه‌ساز در سراسر این کشور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و فتنه گران و ایادی استکبار جهانی خواهند کوبید.

  به گزارش عصرساری، سردار علی شالیکار عصر امروز به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به خبرنگاران گفت: منتظر واقعه امام عصر (عج) کسی است که با تمام وجود به تقویت و بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی بپردازد زیرا که خداوند متعال اراده فرموده است هر کاری را با اسباب و وسایل خاص آن انجام دهد؛ به همین دلیل شیعیان واقعی علی بن ابیطالب (ع) باید در همه زمینه‌ها الگو و پیشتاز باشند.
  وی با اشاره به کینه‌توزی دشمنان به انقلاب اسلامی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی به دلیل منطق محکم و جهت‌گیری‌های ارزشی در منطقه و جهان مورد حقد و کینه استکبار جهانی قرار دارد و مشکلات موجود در جامعه نیز ناشی از فشار بی‌امان و همه‌جانبه دشمنان است و تنها راه برون‌رفت از این شرایط، اقتصاد مقاومتی مبتنی بر ظرفیت‌های داخلی است.
  فرمانده قرارگاه غدیر سپاه با تأکید بر اراده ملت بر حل مشکلات نظام جمهوری اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: اگر اراده جمعی ملت بزرگ و تاریخ‌ساز ما بر هر مسئله‌ای متمرکز شود مطمئناً آن مشکل و معضل تسلیم اراده این ملت می‌شود، همان‌گونه که در دوران دفاع مقدس اراده ملت و رزمندگان اسلام بر صدام و حامیان جهانی او پیروز شد و حماسه دفاع مقدس در کنار حماسه عاشورای 61 هجری جاودانه گشت.
  شالیکار با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال، اظهار کرد: راهپیمایی 22 بهمن 96 دنیا را شگفت‌زده خواهد کرد و آحاد ملت حماسه‌ساز در سراسر این کشور مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و فتنه گران و ایادی استکبار جهانی خواهند کوبید و این حضور شکوهمند نشان خواهد داد که این ملت تا چه حد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری اهداف ایثار گران و رزمندگان اسلام پایبند است.
  وی در پایان ضمن توصیه به مسئولان و متصدیان گفت: ملت ولی‌نعمت ماست، باید درد و رنج ناشی از بیکاری جوانان و سختی معیشت طبقات آسیب‌پذیر را با تمام وجود درک کنیم و شبانه‌روز برای رفع مشکلات و ایجاد رضایتمندی در مردم بکوشیم و بدانیم امروز سنگر خدمت به مردم از سنگرهای دوران دفاع مقدس بسیار مهم‌تر است.

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار