رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 February
 • رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به تفاوت فاحش میان واردات و صادرات بین مازندران و کشور ایتالیا، اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری دو میلیون و ۳۰۰ هزار دلار میزان صادرات و حدود ۲۳ میلیون دلار حجم واردات مازندران از ایتالیا بوده است.

  به گزارش عصرساری، عبدالله مهاجر در نشست مشترک اتاق بازرگانی مازندران با هیئت اقتصادی مونته سیلوانا ایتالیا که شنبه در سالن جلسات اتاق بازرگانی مازندران تشکیل شد با اشاره به حجم گسترده روابط اقتصادی ایران و ایتالیا، گفت: روابط خوب اقتصادی دو شکور به حوزه‌های دیگر تعمیم داده شود.

  وی با اشاره به تفاوت فاحش میان واردات و صادرات بین مازندران و کشور ایتالیا، اظهار کرد: در ۹ ماهه نخست سال جاری دو میلیون و ۳۰۰ هزار دلار میزان صادرات و حدود ۲۳ میلیون دلار حجم واردات مازندران از ایتالیا بوده است.

  رئیس اتاق بازرگانی مازندران با تأکید بر ظرفیت‌های صادراتی استان به ایتالیا، تصریح کرد: سطح تجاری دو مازندران باید ازنظر عملیاتی افزایش یابد تا به نقطه مطلوب برسد.

  مهاجر علاقه‌مندی هیئت اقتصادی ایتالیا را نشان‌دهنده حسن روابط دو کشور دانست و گفت: ایتالیا چهارمین کشوری است که دولت جمهوری اسلامی روابط خوبی را درزمینهٔ های مختلف با آن برقرار کرده و از شرکای خوب تجاری ایران محسوب می‌شود.

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار