رفتن به بالا

سایت خبری تحلیلی شهرستان ساری

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
 • الإثنين ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 18 February
 • عضو شورای شهر ساری با تأکید بر شفافیت مالی و اخلاص عمل در مدیران، تصریح کرد: آیا پس از 4 دهه از انقلاب اسلامی روحیه انقلابی گری جوانان 57 درگذر ایام رنگ ازدست‌داده که در برابر این بی‌عدالتی‌ها سکوت اختیار کرده‌اند؟

  به گزارش عصرساری، علیجان شمشیربند در پانزدهمین جلسه علنی شورای شهر ساری که عصر شنبه برگزار شد با تبریک فرار رسیدن دهه فجر، گفت: معیارهای انقلابی بودن از دیدگاه رهبری را پاینیدی به مبانی و ارزش‌های اسلامی و انقلاب، هدف‌گیری آرمان‌های انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آن‌ها، پایبندی به استقلال و تمامیت ارضی کشور، حساسیت در برابر انحرافات و دشمن است.

  وی به اتفاقات و مستندات تلخ 4 دهه بعد از انقلاب اشاره کرد و افزود: آرمان‌ها انقلابیون و رهبر کبیرشان بسیار از مدیران اختلاس‌گر، فاسد و رانت‌خوار این روزهای کشور فاصله داشت.

  عضو شورای شهر ساری با تأکید بر شفافیت مالی و اخلاص عمل در مدیران، تصریح کرد: آیا پس از 4 دهه از انقلاب اسلامی روحیه انقلابی گری جوانان 57 درگذر ایام رنگ ازدست‌داده که در برابر این بی‌عدالتی‌ها سکوت اختیار کرده‌اند؟

  شمشیربند عملکرد ضعیف، کم‌کاری، ناکارآمدی مدیران را اجحاف در حق انقلاب دانست و خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولانی را که تخلف در سازمان خود را افشا نکرده و یا نسبت به آن منفعل هستند از دایره انقلاب خارج‌اند.

  وی مدیران شهر را به رعایت ارزش‌های انقلاب دعوت کرد و گفت: باید با نظارت در دستگا‌ه‌ها و مدیران سازمان‌ها دست اخلاص و رانت را از این انقلاب کوتاه کنیم.

   

   

   

   

   

   

   

   

  اخبار مرتبط

  نظرات  آخرین اخبار